Drodzy Mieszkańcy,
informujemy, że z dniem 14.05.2026 r., tj. w czwartek, nastąpi wyłączenie dostaw ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania w zasobach mieszkaniowych Spółdzielni. Decyzja została podjęta po analizie aktualnych warunków pogodowych oraz prognoz temperatur.
Dziękujemy za współpracę.
